Військово-патріотичне свято у Львові завдяки колективним зусиллям і індивідуальним діям кількох десятків активістів вдалося!!!

Чи можна оцінити радість, щирість, тепло, повагу та вірність?! Якщо можна - то точно не грішми! Спільними силами в Поливаний понеділок зробили велику справу. Сотні людей, подолавши стриманість, пересторогу чи обережність відкрили душі одне одному! Коли Ви бачили сотні усміхнених облич одночасно?! Ми це бачили в понеділок!!!

Військово-патріотичне свято у Львові завдяки колективним зусиллям і індивідуальним діям кількох десятків активістів вдалося!!! Головним "носієм" доброго настрою став львівський гурт "Вшистко" та Орест Смішко, військовий колорит святу надала група ветеранів Володимир Правосудова та Андрій Горішевський, які доставили на Свято чимало унікальних трофеїв та зразки сучасної стрілецької зброї. Окрема особлива вдячність командирам 80-ї ОДШБ, які потішили львів'ян бойовим Хаммером та його тренованим екіпажем. Бачили б Ви вираз облич у "святочних" львів'ян, що витріщались на бойовий позашляховик, який пробирається на майданчик "тунелями" спального району!!! 

 Василь Терех потішив публіку унікальним полотном (картиною-триптихом) Євгена Ситникова. І при цьому всьому ароматні чари від казана з кулішем, який готував Іван Мороз не зміг ігнорувати жоден з присутніх))) Сотні селфі, фотографій львів'ян із зброєю, у Хаммері, на Хаммері, перед Хаммером... найближчим часом масовано вихлюпнуться на сторінки фейсбуку. Втома вже поступається місцем гордості за якісно зроблену, дуже важливу патріотичну роботу. 

Свідками содіяного фіксую Artur Sheshenya, Віталій Ілик, Артем Рафальский, Юрий Смиян, Мар'яна Джереленко, Олег Шостак. Велика вдячність Михайлові Малкушу та Олег Габалевич, що зробив ці класні фотографії. 

Разом - сила! #ВсебудеУкраїна!

Переглядів: 253