Військова служба за контрактом – престиж і гідна оцінка твоєї праці!

Комісаріати закликають, служба з контрактом — це престижно. Військові комісаріати продовжують агітувати українців до служби за контрактом. Обіцяють стабільну оплату праці, соціальні гарантії та ще низку прерогатив. "Зарплати починаються від 7 тис. грн для рядового складу та до 15 тис. грн для офіцерів. Військова служба за контрактом надає соціальні гарантії, медичне забезпечення, можливість отримати матеріальну допомогу, є можливість безкоштовно оволодіти професією, перепрофілюватися та додатково отримати вищу військову освіту", наголошують відомства.

Комісаріати закликають, служба з контрактом — це престижно. Тому закликають ставати до лав військовослужбовців.

Наголошують також на гарантіях держави: — Гарантія стабільного грошового  забезпечення; — Додаткові грошові виплати та винагороди; — Можливість зробити кар'єру; — Якісне безкоштовне медичне обслуговування; — Можливість отримання заочної вищої  освіти; — Щорічна відпустка від ЗО днів; — Додаткові відпустки (для навчання, соціальні...); — Безкоштовне харчування; — Право на отримання безкоштовного житла; — Право на пенсію після 25 років вислуги; — Інші соціальні гарантії встановлені законами; — Служба зараховується до загального страхового стажу.

Для заключення контракту потрібно: — Завітати до військового комісаріату та більш детально дізнатися про військову службу у Збройних Силах України; — Відвідати військову частину щоб отримати письмову згоду командира; — Надати документи для вивчення особистості; — Пройти медичне обстеження, професійний та психологічний відбір; — Підписати контракт, пройти курс навчання за обраною спеціальністю у навчальному центрі Збройних Сил України.

Переглядів: 470