Військова присяга молодого поповнення призову “ВЕСНА – 2018”

Цими вихідними у 184 Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного визначна та урочиста подія - 1125 військовослужбовців строкової служби склали військову присягу на вірність українському народу.
Урочистості розпочалися із шикування особового складу та винесення бойового прапора полку зв’язку. Привітати молодих воїнів прийшли рідні та близькі новобранців, а також ветерани військової частини, військовослужбовці гарнізону.
На заході з нагоди приведення до військової присяги молодого поповнення призову "ВЕСНА - 2018" взяли участь голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян, які побажали молодим солдатам здоров’я, терпіння, мужності та впевненості в своїх силах.
Начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр Остапчук привітав нобообранців з складанням присяги та зазначив, що після закінчення навчання у центрі новообранці будуть скеровуватися до військових частин. В зону бойових дій військовослужбовців строкової служби відправлятися не будуть.
Також виступили солдат молодого поповнення Володимир Вірста та його батько, учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операціїна сході України Василь Вірста.
Військові капелани 184 Навчального центру помолилися і звернулися до новообранців зі словами благословення на добру службу та окропили їх святою водою.
Продовжився захід святковим концертом і виступом оркестру. Завершенням заходу був традиційний урочистий марш військовослужбовців.

Переглядів: 680