Відбулось перше засідання координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання молоді при Яворівській районній державній адміністрації

У зв'язку зі створенням Координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання молоді при Яворівській районній державній адміністрації, сьогодні, 12 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки та членів координаційної ради відбулось перше засідання координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання молоді при Яворівській районній державній адміністрації у режимі відео конференції.

Під час наради обговорили план роботи на 2021 рік, положення про роботу координаційної ради та про перелік основних заходів, які плануються на території Яворівського району.

За підсумками засідання Координаційної ради вирішили на необхідності розширення заходів національно-патріотичного виховання на території Яворівського району, зокрема, поширення кращих практик та їх укрупнення.

Варто зазначити, пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціально-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.Який же патріотизм, які якості і риси повинні мати школярі? Серед характерних ознак патріотизму визначаються розуміння і сприйняття української ідеї; сприяння розбудові державної незалежності; засвоєння національних цінностей: української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам'яті; військово-патріотичне виховання тощо.

Переглядів: 48