Молодіжного проекту «Ідея змінює країну» на Яворівщині

Сьогодні, 20 листопада 2019 року в Опорному  Закладі  "Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 3 ім. Т.Г.Шевченка" відбулася ще одна поїздка традиційно обласного молодіжного проекту «Ідея змінює країну». Організатори зустрілись із молоддю м. Яворова. Також, сьогодні, такі поїздки здійснились у м.Новояворівську, смт Івано-Франкове та смт Краковець.

Метою зустрічі було донести до присутніх аудиторії, а це школярів  9, 10, 11 класів: як розвиватись, створювати ідеї, не стояти на місці, а іти впевнено до своїх цілей та мрій.

Спікери ділились порадами, як реалізовувати свої пропозиції, генерувати ідеї, картування громад та основами проектного менеджменту. Також, в кінці тренінгу, школярі заповнювали аплікаційні форми із власними ідеями соціальних проектів.

Довідка: Ідея змінює країну» – це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області. Мета – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області.

Переглядів: 27