Утворено Молодіжну раду при Яворівській райдержадміністрації

17.05.2019 р  о 14:00 в РНД “Сокіл” відбулися збори  Молодіжної ради при Яворівській райдержадміністрації. В установчих зборах взяли участь 6 членів.

Головою молодіжної  ради при районної державній адміністрації обрали   Бойко Марію Сергіївну (члена шкільного парламенту Яворівської ЗОШ I-III ст. №2)  шляхом відкритого рейтингового голосування.  Секретарем Молодіжної ради при Яворівській РДА  обрали Франко Оксану Степанівну – провідного  спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

Молодіжна рада при Яворівській РДА  отримала склад із 6  учасників.

Бойко Марія Сергіївна народилася 24 грудня 2002 року у місті Яворові, Яворівського району Львівської області.  З 2009 року навчається у Яворівській загальноосвітній школі     I-III ступенів №2.