У ГРУШЕВІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ДИТЯЧИХ КЛУБІВ «ЮНИХ ДРУЗІВ ПРИКОРДОННИКІВ»

Цей ранок для персоналу відділення «Грушів» Львівського прикордонного загону видався неспокійним. Причиною клопотів були ані сліди зловмисників на контрольно-слідовій смузі, ані спрацювання сигналізаційного комплексу. Ритмічне життя кордону та ранкову тишу потурбували веселі голоси дітлахів які приїхали на зліт клубів юних друзів прикордонників.
Усміхнені обличчя та сяючі очі дітей, котрі прибули на підрозділ, однозначно і красномовно свідчили – це святковий день. Цікавість, в поєднанні з дитячою безтурботністю, хвилювання у передчутті змагань та веселий гамір поступово розтікалися спортивним майданчиком, розташованим поблизу приміщень відділу.
Не менше цікавості та хвилювання виявляли й прикордонники. Хоча їхні думки були зайняті підготовкою та організацією заходу, дзвінкі дитячі голоси і погляди швидко розвіяли їх – свято вже розпочалося. І розпочалося з традиційної – «лінійки» та мітингу, а потім – урочистого підняття Державного прапора України та прапора Державної прикордонної служби України. На змагання приїхало близька 40 дітей з навколишніх сіл Нагачів, Дрогомишль та Грушів Яворівського району.
Далі було найцікавіше – насичені позитивними емоціям змагання і конкурси. Згідно з положенням, прикордонники підготували для своїх юних помічників ряд випробувань: насамперед, на фізичну витривалість (підтягування на перекладині, віджимання, спортивна естафета), потім – тестування навичок з військово-прикладних знань та умінь (розбирання, збирання автомата "АК – 74"), вправи на уважність і запам’ятовування. Змагання були веселими та запеклими, адже кожен хотів перемогти.
Після змагань дітям представили зразки озброєння спеціальних засобів та технічних засобів охорони кордонну, які використовують прикордонники відділення «Грушів». Кінологи показали роботу службової собаки по виявленню зброї в багажі та порядок затримання правопорушника.
В класі підготовки персоналу прикордонники розповіли учням особливості несення служби в ДПСУ, завдання які покладаються на прикордонників, роль та місце місцевого населення прикордоння в охороні державного кордону, участь прикордонників в АТО, досягнення підрозділу, представив для перегляду один із випусків телепередачі «Наш кордон».
Логічним підсумком змагань стало нагородження переможців. А ними стали: ЗОШ с.Грушів – І місце, ЗОШ с.Дрогомишль – ІІ місце та почесне ІІІ місце – ЗОШ с.Нагачів.
Після невеличкої гостини і завершальних урочистостей діти, стомлені, але щасливі, залишали кордон в надії, що обов’язково не раз повернуться сюди. Для нових зустрічей із своїми старшими товаришами-прикордонниками. А можливо, через багато років уже повноцінними правоохоронцями.
#ЗахіднийКордон #ЮДП #прикордонники #кордон #ДПСУ новини #новини #новости #ЮДП

Переглядів: 388