У 184-му Навчальному центрі розпочався прийом строковиків у рамках призову «Весна – 2018»

На цьому тижні розпочався призов військовослужбовців строкової служби «Весна – 2018». Відбір молодого поповнення на збірних пунктах військових комісаріатів здійснюють офіцери 184-го Навчального центру і вони ж, супроводжують новобранців із різних областей України на Львівщину. За ці декілька днів до 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного прибуло близько 400 призовників.
Тут, юнаків зустрічають офіцери групи професійно-психологічного відбору. У співбесіді зі строковиками, офіцери-психологи проводять первинне вивчення молодого поповнення, після чого надають консультації щодо їх оптимального розподілу за напрямками підготовки, а також рекомендації у роботі з ними їх безпосереднім командирам.
Після перевдягання у військовий однострій молоде поповнення розміщують в казармах. Майже місяць, новобранці опановуватимуть курс первинної підготовки молодого солдата. Після складання Військової присяги на вірність українському народові, строковиків готуватимуть за певними військовими спеціальностями на фаховій підготовці упродовж декількох місяців.
Казарми, плац, їдальня – в армії я побачив усе те, що й очікував побачити, адже часто дивився фільми про військових та спілкувався з друзями, які вже несли службу в українському війську. У 184-му Навчальному центрі я більше здивувався великій кількості контрактників, які нині проходять підготовку. Адже це означає, що армія зміцнюється, а українці довіряють Збройним Силам України, – зазначив 20-ти річний строковик із міста Полтава, Наточій Владислав.
Адаптуватися до умов служби строковикам допомагають досвідчені офіцери структур морально-психологічного забезпечення. Щотижня новобранців відвідуватимуть священики Центру Військового Капеланства УГКЦ зі Львова, які проводять бесіди на морально-етичну тематику, а щонеділі у Навчальному центрі відбуватимуться концерти, аби підтримати моральний дух українських воїнів. Перед складанням Військової присяги, яка відбудеться через декілька тижнів, на строковиків призову «Весна – 2018» чекає «бойове хрещення» – перші стрільби на полігоні.

Переглядів: 552