Шановний респонденте!

Державна установа "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" на замовлення Міністерства молоді та спорту України проводить дане опитування з метою вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання.

Отримані дані ляжуть в основу розробки навчальних тренінгів з підвищення рівня компетентності фахівців сфери національно-патріотичного виховання та осіб, що долучаються до впровадження державної політики у цій сфері, що є надзвичайно важливим на даному етапі розвитку системи національно-патріотичного виховання.
Дуже важливо заповнювати анкету без поспіху, даючи максимально розгорнуті відповіді на відкриті питання. Сподіваємось, що на основі Вашого досвіду та практичної діяльності у даній сфері вдасться окреслити складові компетентності фахівців сфери національно-патріотичного виховання.

(Результати даного опитування будуть використані в узагальненому вигляді. Особисті дані респондента не будуть передаватися іншим сторонам)

Дякуємо за співпрацю та участь в опитуванні!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRwXRJxN95vZcZZFFr8FRQ8soxEoZREz3XmpS43kkUWPzZMg/viewform?fbclid=IwAR2je3zhdtLoKHE_kf4-t-qZ9dqILv3gs7EAmF693nncYkcDWvTTqAUOBkg

Переглядів: 54