Просвітницька зустріч: сторінками історії до викликів сьогодення

11 жовтня в Краєзнавчому музеї м. Новояворівська відбулась Просвітницька зустріч: сторінками історії до викликів сьогодення. Метою зустрічі стала ідея миру та єднання українського народу. Організатори дійства: Громадська Організація «Центр просвітництва та розвитку людини» гарно висвітлили поєднання історичного аналізу та актуалізація сучасних потреб, задля виховання свідомих, суспільно активних громадян, їхнього подальшого розвитку та самореалізації.

Своїми думками та пережитим на фронті поділився Тимур Баротов, нагороджений ордером «Народний Герой України», обличчя війни, позивний «Морпіх», капітан 2 рангу запасу, підполковник, боєц батальйону «Айдар», громадський діяч, журналіст, актор і режисер. Родом Тимур Баротов з Львівської області. Щиро та з любовю розказав про своє ставлення до України та її нації.

«Війну зупинить перемога або поразка, якщо ми поступимось, то поразка наша. Країну знищать, ми станемо рабами. Росія ніколи не поступиться, це факт. Що нам обрати залежить тільки від нас самих. А ми хочемо ж миру? Тоді потрібно боротись, долати всі перешкоди та з вірою в серці іти до мети . Бо є чотири причини, які додають сили всім захисникам : Бог – сила, Україна - земля, народ – нація та родина найдорожче». - зазначив Тимур.

Після усі присутні мали можливість подивитись фільм про війну. Прем’єра якого відбудеться лише 14 жовтня в Києві. Історія звичайного, українського священника, який залишає родину, службу та іде на фронт воювати і захищати майбутнє кожного із нас. Показано події життя з іншої сторони від нас. Що спонукало аудиторію глибоко зануритись в будні наших відважних воїнів.


Проект реалізовується за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації

Більше фото тут

Переглядів: 111