Понад 900 військовослужбовців 184-го Навчального центру склали військову присягу на вірність українському народові

19 травня  у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочисті заходи – понад 900 військовослужбовців строкової служби призову «Весна – 2018» склали військову присягу на вірність українському народові.
До військового містечка «Базове» 184-го Навчального центру привітати військовослужбовців з цією урочистою подією прибули їх рідні та близькі, а також керівництво місцевої влади, силових структур та духовенства.
Місяць до складання військової присяги військовослужбовці проходили інтенсивний курс первинної підготовки молодого солдата. Під професіональним керівництвом досвідчених командирів, вони опанували вогневу, тактичну та інженерну підготовки, а також засвоїли базові знання з тактичної медицини.
У своїй промові начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр ОСТАПЧУК зазначив, що в строю пліч-о-пліч стоять юнаки з усієї України: кожен 8-й – мешканець Донеччини, кожен 6-й – львів’янин, кожен 10-й – з Дніпра та Луганщини, але це лише крихітна частина тих міст, з яких прибули захисники нашої держави. Він запевнив, що у 184-му Навчальному центрі їх навчають лише висококваліфіковані офіцери та інструктори використовуючи потужну сучасну навчально-матеріальну базу. Також привітали новобранців голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян та заступник голови районної ради Володимир Мацелюх
Також, дбаючи про духовний стан військовослужбовців, військові капелани 184-го Навчального центру помолилися і звернулися до них зі словами благословення на добру службу, та окропили їх святою водою. Завершенням церемонії стало проходження військовослужбовців урочистим маршем.
Це перша присяга весняного призову. Згодом, усі військовослужбовці184-го Навчального центру присягнуть на вірність українському народові та будуть скеровані до військових частин Збройних Сил України. Також, згідно Указу Президента України, солдати строкової служби до виконання бойових завдань у зоні Операції Об’єднаних Сил залучатись не будуть.

Джерело: https://www.facebook.com/search/top/?q=184%20%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80

Переглядів: 637