Понад 200 військовослужбовців контрактників присягнули на вірність українському народові

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ відбулася знаменна подія для понад двохсот військовослужбовців військової служби за контрактом. У присутності своїх побратимів, рідних та близьких юнаки та дівчата урочисто склали військову присягу на вірність українському народові!

Протягом місяця військовослужбовці проходили базовий курс підготовки тут, у 184-му Навчальному центрі. Деякі з них вже мали справжній бойовий досвід у складі добровольчих підрозділів, проте разом із своїми товаришами вони вдосконалювали вже існуючі навички та здобували нові.

Тепер на військовослужбовців чекатиме фахова підготовка, протягом якої досвідчені інструктори та викладачі 184-го Навчального центру будуть навчати їх, використовуючи новітні методики передових армій світу, а також передавати безцінний досвід здобутий нашими воїнами в зоні проведення АТО. В подальшому, після завершення фахової підготовки, військовослужбовців чекатиме розподіл по військовим частинам Збройних Сил України, в першу чергу по бойовим.

Переглядів: 156