На Яворівщині відзначають день добровольця

14 березня Україна вдруге відзначає День українського добровольця. Це свято людей, які за покликом серця стали на захист своєї Батьківщини та самовіддано боронять рідну землю від ворога.

Всього за кілька днів незламний дух українців породив тисячі добровольців, захисників територіальної цілісності нашої держави. Крім того, багато громадян швидко мобілізувалися у мільйонну армію волонтерів. Дякуємо кожному з вас і віримо, що спільними зусиллями ми зробимо наш край та нашу Україну кращою.

Приємно відзначити, що багато добровольців є вихідцями з Яворівщини. Тисячі з них поповнили ряди Збройних Сил України, Національну Гвардію, а також добровольчі загони, які стоять на захисті нашої держави під синьо-жовтими стягами.

Віримо, що майбутнє покоління буде виховуватися на прикладі бійців-добровольців сьогодення. І наш святий обов’язок віддати належну шану цим бійцям та молитися за кожного загиблого. Слава Україні! Героям слава!

Голова райдержадміністрації особисто привітав добровольців з святом. А працівники  закладів культури з молоддю протягом місяця власноруч виготовляли листівки  зі словами підтримки  для наших захисників , що боронять нашу Батьківщину в АТО . Близько100 цих листівок невдовзі відправлять на передову доброволець п Іван.

Для довідки

День українського добровольця відзначається в Україні 14 березня. Саме в цей день в 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон для формування першого добровольчого батальйону.

День був установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Нагадаємо, 14 березня, до Дня добровольця відбувся брифінг «Перебіг та проблематика процесу визнання воїнів-добровольців учасниками АТО на Львівщині».

Очільники спецкомісії з визнання добровольців учасниками бойових дій, представники добровольчих батальйонів, громадські активісти та юристи розказали про перебіг і проблематику процесу визнання воїнів-добровольців учасниками АТО на Львівщині.

дитячого малюнка «Добровольці – новітні Герої України».