На Львівщині 184 Навчальний центр готується до урочистої присяги воїнів

У 184 Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного йде активна підготовка до урочистостей з нагоди присяги народові України молодого поповнення військовослужбовців, які відбудуться в с. Старичах Яворівського району Львівської області 19 травня.

Як заявив сьогодні, 4 травня, офіцер Роман Кураш,   Навчальний центр готується до урочистої присяги воїнів з усіх куточків України.

З його слів, ця присяга на вірність Україні буде особливою, бо в ній візьмуть участь представники з усіх куточків України. Розпочнеться подія на плацу 184 Навчального центру, дислокованого в селі Старичах, що неподалік Яворівського полігону.

Роман Кураш, колишній чиновник, який пішов за контрактом служити у військо, розповідає, що життя курсантів  Навчального центру лише на бойовій підготовці на базується. Зокрема, цими днями влаштовано змагання за першість у п’яти спортивних дисциплінах.

У Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися змагання серед військовослужбовців строкової служби призову «Весна-2018».

За інформацією командування 184 Навчального центру, майже сто солдатів поборолися за першість у п’яти спортивних дисциплінах: підтягуванні, підніманні гирі, волейболі, армреслінгу, естафеті та перетягуванні канату.

Кожний етап спортивного свята супроводжувався бурхливою підтримкою, гучними оплесками та переможними вигуками побратимів. Особливо ця підтримка відчувалася під час фінальних змагань, коли напруга й хвилювання за товаришів постійно зростала. Після завершення, відбулася церемонія нагородження учасників, на якій кожну команду привітали з участю і зайнятими місцями.

В якості нагороди за старання військовослужбовцям подарували  печиво, а також – сік. Усе одержане вони розділили із командою.