Мешканців Львівщини запрошують на святкування Дня молоді

24 червня Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовує святкування Дня молоді.

Цьогорічне свято буде наповнене різноманітними локаціями та активностями, зокрема, мокрий волейбол, битва «на купинах», надувний скеледром та змагання в інтелектуально-розважальній грі «Mind Game».

Окрім цього, буде функціонувати дитяче містечко, еко-бібліотека, майстер-класи та лекторій. Любителів інновацій чекатиме справжній 3D принтер і робототехніка, які можна буде побачити в дії.

Якщо ви багато подорожуєте або тільки плануєте відвідати нові країни, вам буде цікаво відвідати фестиваль культур, локацію «Мандрівні історії». Завжди мріяли відчути себе скаутом, навчитись виживати в умовах дикої природи, готувати їжу в казанку, – тоді вам в пластове містечко! В рамках святкування відбудеться розіграш подорожі в Будапешт і Відень та інших подарунків, а також ви зможете зафіксувати приємні спогади з Дня молоді і миттєво отримати надруковані світлини завдяки фотобоксу.

Святкування розпочнеться о 14:00 год у парку «На валах» (сквер напроти Львівської ОДА, вул. Винниченка, 18) і триватиме до 01:00. Вечірня програма включає в себе виступи музичних гуртів та нічний кіноперегляд просто неба.

Контактна особа: Юрій Горун, тел.: 096 33 83 033.

Довідково:

День молоді – свято, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді».