Близько 1200 військовослужбовців строкової служби другого етапу призову «Весна – 2019» склали Військову присягу на вірність українському народові

Сьогодні, 13 липня 2019 року у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині, Військову присягу на вірність українському народові склали близько 1200 військовослужбовців строкової служби. Привітати солдат з цією урочистою подією прибули їх рідні та близькі, а також представники місцевої влади, силових структур, волонтери та духовенство.

У своїй промові, начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр ОСТАПЧУК побажав військовим міцного козацького здоров’я, наснаги та успіхів у подальшій службі. 

«Нехай військова служба стане для Вас школою професійних знань, моральної чистоти й мужності, витримки, дисципліни та загартування волі й характеру, які залишаться у Вас на все життя!», – підкреслив офіцер.
Завершенням ритуалу стало проходження урочистим маршем та парад-дефіле військового оркестру 184-го Навчального центру, де вони презентували показовий виступ, а також виконали Марш української армії, який починаючи з 24 серпня 2018 року став гімном ЗС України.

Дбаючи про духовний стан військовослужбовців, військові капелани 184-го Навчального центру помолилися і звернулися до них зі словами благословення на добру службу, та окропили їх святою водою.

Але на цьому заходи не закінчились. Сьогоднішній день запам’ятається в історії 184-го Навчального центру назавжди. Чому? Тому, що після виступу усіх присутніх чекала несподіванка: Військовий оркестр 184-го Навчального центру перешикувався у форму серця, у якому шість строковиків в присутності своїх побратимів отримали можливість дати клятву не тільки Вітчизні, а й клятву у коханні та вірності до своїх дівчат. До речі, усі як одна відповіли щирим «Так!».

Незабаром, на військовослужбовців чекатиме розподіл по військовим частинам та установам ЗС України, для подальшого проходження служби. Нагадаємо, що до виконання бойових завдань у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил вони залучатись не будуть. А в майбутньому, після встановленого терміну служби, будуть зараховані до складу резерву Українського війська.

Переглядів: 324