Боронити свою державу – це почесний обов’язок кожного громадянина України. Сьогодні Батьківщина довіряє Вам найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

У нелегкий для країни час кожен свідомий українець повинен виконати свій священний обов’язок і пройти військову строкову службу, з метою підтримання Збройних сил України у боєздатному стані, нарощуванні їхньої здатності відповідь реальним і потенційним загрозам України, а також щоб бути достойним подвигів наших воїнів, старших братів, батьків, синів нашого краю.

Військовослужбовці строкової служби є прикладом виконання патріотичного, святого обов’язку кожного українського солдата.

Нагадуємо, що Президентом України визначено, що "строковиків" не відправлятимуть в зону проведення АТО.

Громадянам України, які призиваються на строкову військову службу виплачується грошова допомога.

Впродовж проходження усього періоду військової служби за військовослужбовцем зберігається місце роботи, посада, а також виплачується середньомісячна заробітна плата.

Соціальні гарантії військовослужбовців строкової служби:

* право на безкоштовний проїзд усіма видами громадського транспорту;
* право на позачергове місце дітям у дитячих закладах за місцем проживання;
* право на першочергове працевлаштування дружини, а також на залишенні роботі при скороченні штату;

Тому призовникам віком від 20 до 27 років необхідно прибути до військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку.

Також наголошуємо, що неприбуття призовників за викликом до військового комісаріату - тягне за собою адміністративну та кримінальну.

Переглядів: 185