ЯВОРІВЩИНА В МЕЖАХ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ «СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК»

Питання здорового способу життя став пріоритетом для роботи більшості міських адміністрацій. У містах і селищах будуються нові і ремонтуються старі спортивні споруди, створюються комфортні умови для занять спортом.
В межах обласної програми «Спортивний майданчик» у 2017 – 2021 роках на Львівщині з’явиться близько ста.
Мета програми передбачає:
– зміцнення здоров’я населення шляхом створення умов для організації заняття фізичною культурою і спортом у місцях проживання; масового відпочинку та навчання;
– формування серед населення навичок введення здорового способу життя;
– поліпшення фізичної підготовленості населення всіх вікових груп, насамперед дітей та молоді, організація змістовного дозвілля, профілактика правопорушень, шкідливих звичок.
Профільна комісія Львівської обласної ради погодила перелік місць облаштування спортивних майданчиків, зокрема і в Яворівському районі:
1. Майданчик з тренажерним обладнанням у ЗОШ села Нагачів;
2. Майданчик з тренажерним обладнанням у ЗОШ села Наконечне;
3. Майданчик з наливним покриттям у ЗОШ села Терновиця.