ВІДКРИТИЙ РАЙОННИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ У КРАКОВЕЦЬКІЙ ЗОШ ім.Р.ШУХЕВИЧА

Одним з важливих напрямків роботи органів влади усіх рівнів є сприяння розвитку фізичної культури і спорту. Це дієвий засіб відволікти молоде покоління від небажаного впливу вулиці, барів, від надмірної прив’язаності до комп’ютерів та залучити його фізичну активність на користь громаді.

7-8 березня у Краковецькій ЗОШ ім. Р. Шухевича, відбувся відкритий районний турнір з волейболу серед учнів та дорослих пам’яті головнокомандувачу військами УПА Романа Шухевичу.

Варто зазначити, кубки, медалі та статуетки для переможців закуплені за кошти Яворівської районною державною адміністрацією та Яворівською районною радою згідно з програмою національно патріотичного виховання розвитку духовності та зміцнення моральних засад молоді Яворівщини.