Відбулося засідання координаційної ради з питань фізичної культури та спорту

Одним з важливих напрямків роботи органів влади усіх рівнів є сприяння розвитку фізичної культури і спорту. Це дієвий засіб відволікти молоде покоління від небажаного впливу вулиці, барів, від надмірної прив’язаності до комп’ютерів та залучити його фізичну активність на користь громаді.

У четвер, 16 січня 2020 року в РНД «Сокіл» під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Назара Сойка та заступника голови районної ради Володимира Мацелюха відбулось засідання координаційної ради з питань фізичної культури та спорту.

На порядку денному:

1. Заслуховування звіту про використання бюджетних коштів та спортивні здобутки у 2019 році.

2. Пропозиції на 2020 рік.

Під час наради заслухали інформацію про спортивну роботу директора ДЮСШ «Янтар» Федір Кожушко, директора федерації футболу Яворівського району Михайла Дороша, директора федерації легкої атлетики Яворівського району Олесі Буфан та ГО спортивного спрямування району про роботу, досягнення та фінансові  витрати за 2019 рік.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської РДА Наталія Лялюк подякувала присутнім за співпрацю та зазначила, що відділ, який вона очолює є єдиним в Україні, де культура, туризм і спорт існують як єдині. Також повідомила, що у 2020 році відзначатимуть Рік Європи в Україні. У цьому році заплановано чимало різних заходів, одним із масштабних, які заплановано, буде великий міжнародний велопробіг з Любачева до Яворова і назад, який відбудеться у червні.

Варто зазначити кращих спортсменів Яворівського району, які показали свої вміння на найвищому рівні: чемпіони України з літнього біатлону: Городна Юлія Миколаївна;  Городна Олена Миколаївна; Климак Оксана Романівна; Шевчик Вероніка Михайлівна; Ванцура Софія Олегівна; Партика Сергій Олегович; Іваник Іван Іванович; Кмицяк Володимир Миколайович; Гелиш Андрій Ігорович. Чемпіони України з пауерліфтин: Бздир Софія Сергіївна КМС України; Квас Ірина Ігорівна КМС України; Станько Софія Андріївна КМС України; Посенко Олександр Олександрович КМС України. Чемпіонка України з гандбол Дмитришин Діана Любомирівна; бронзова призерка Кубку Європи з дзюдо 2019 р. - Цімко Ольга Олегівна. КМС України; чемпіони України з футболу: Зозуля Софія-Марія Юріївна; Приймак Вероніка Миколаївна; Цидуляк Вероніка Степанівна; Петяк Христина Тарасівна; призери чемпіонату України -2019, призери Всеукраїнських турнірів з боксу: Шот Іван Андрійович; Федорович Ростислав Русланович.

За результатом засідання Координаційної ради з питань фізичної культури та спорту були прийняті відповідні рішення, щодо удосконалення виконання державної, районної та обласної політики в галузі фізичної культури та спорту.