У Яворівській громаді відчинились двері нової секції з настільного тенісу

29 грудня, урочисто відчинились двері нової секції з настільного тенісу Яворівської ДЮСШ

Нові тенісні столи, інвентар та просторе, комфортне приміщення - усе аби діти із задоволенням могли займатися настільним тенісом, розвивати цей спорт у Яворівській громаді, бути здоровими та активними!
Усе це було закуплено за кошти місцевого бюджету ще до повномасштабного російського вторгнення.
Однією із найприємніших частин було відзначення юних чемпіонів, які посіли призові місця на обласному, всеукраїнському та всесвітньому рівнях!
Вітаємо Уляник Христину, Станько Софію, Щегольського Михайла, Кунанець Соломію, Квасняка Максима, Тістечок Юрія, Жилу Остапа, Юрик Вікторію, Пурика Василя, Желіховського Максима, Твердохліб Степана, Ногу Віталія та Вальчишина Тараса з нагородами! Дякуємо їхнім тренерам та вчителям за виховання чемпіонів, гордості Яворівської громади.
Незнайомий наразі нашій громаді вид спорту - бочча, - також має призерів! Це наші Бачало Ірина та Горай Андрій - учасники чемпіонату Львівської області з боччі!
Дякуємо Яворівському міському голові за ініціативу відкриття секції настільного тенісу та усім, хто долучився до її реалізації!

Здорова та активна молодь - наше надійне майбутнє! Працюватимемо й надалі задля розвитку спорту в нашій громаді!