У с.Ясниська відбулось урочисте відкриття майданчика з штучним покриттям

Спорт – це життя! Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів.

18 квітня 2019 року у с.Ясниська відбулось урочисте відкриття майданчика з штучним покриттям для гри у футбол. Участь у заходах взяли  голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, голова Ясниської сільської ради Мар’ян Ковпак, директор Ясниського НВК «ЗОШ I-III ст.ім.П.Беренди-ДНЗ» Володимир Карпусенко, громадські діячі та мешканці району.

Освятив спортивний майданчик місцевий священослужитель отець Степан. Після цього наймолодші учасники та гості заходу забили перші голи у ворота нового спортивного майданчика.

Голова райдержадміністрації Ігор Самардак у своєму виступі зазначив, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для села. Адже молодь Ясниськ активна в спорті різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

Тренер футбольного клубу «Кардинал» пан Богдан  подякував очільникам влади та директору школи за вклад в розвиток спорту і нагородив подяками.

Директор школи Володимир Карпусенко також подякував всім причетним до даної події, хто надав суттєву допомогу у будівництві спортивного майданчика та зауважила, що відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу школи та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут принесуть задоволення, а спортивне життя школи буде більш різноманітним.

В с.Ясниськах спортивний майданчик з штучним покриттям для занять футболом, розміром – 42 на 22 метри, вартістю близько 1 млн 500 тис. грн постав завдяки реалізації Львівської обласної програми «Спортивні майданчики зі штучним покриттям Львівщини».

Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.