У С. ПРИЛБИЧІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКУ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯ

У неділю, 17 листопада 2019 року у с.Прилбичі відбулось урочисте відкриття 10-го спортивного майданчика зі штучним покриттям у Яворівському районі

В урочистостях взяли участь начальник Департаменту фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім'як; заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Назар Сойко; голова Яворівської районної ради Володимир Сичак; начальник відділу освіти Володимир Байда, голова Терновицької сільської ради, директор школи; учні та вчителі школи і громада села.

Відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для села. Адже багато юнаків та дівчат проявили себе у різних видах спорту. Молодь села бере участь у турнірах різних рівнів.Тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

Освятили територію отець Ігор та Андрій, які помолилися та освятили майданчик.

За словами заступника голови райдержадміністрації Назара Сойка, відкриття таких сучасних майданчиків є надзвичайно важливою справою. Він подякував всім учасникам, які доклали для цього максимум зусиль.

Переглядів: 20