У райдержадміністрації нагородили чемпіонок світу з пауерліфтингу

Сьогодні голова районної ради Микола Романюк та перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Володимир Дзюнька привітали чемпіонок світу Софію Станько, Христину Уляник, Марію Полянську та їх тренера з Яворівської ДЮСШ Віктора Погребінського і подякували за високі спортивні досягнення.

Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток пауерліфтингу в районі та утвердженні здорового способу життя серед молоді нагородили грамотою та цінним подарунком Яворівської районної державної адміністрації і районної ради.

Нагадаємо, Станько Софія Андріївна рекордсменка України з пауерліфтингу – жим лежачи 82,5 кг чемпіонці світу з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп у м. Вільнюсі.

Уляник Христина Михайлівна срібна призерка чемпіонату світу з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп у м. Вільнюсі

Полянська Марія Русланівна спортсменка, яка здобула малу золоту нагороду у присіданні -145 кг срібло у жимі — 70 кг та завоювала ще одне “мале золото”, встановивши рекорд Європи у тязі в своїй віковій групі — 147,5 кг.

Переглядів: 33