У Новояворівську пройшов чемпіонат з фігурного катання Львіщини

У суботу, 27 січня, в місті Новояворівську, на Льодовій арені відбулися урочистості з нагоди відкриття чемпіонату Львівської області з фігурного катання на ковзанах LVIV TROPHY 2018. На кригу вийшло понад 300 учасників.

Юних фігуристів, які прибули в Новояворівськ не лише з Львова, а й з інших міст, а навіть – Молдови, вітали президент Всеукраїнської ліги фігурного катання Тамара Цимбал, голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, голови Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак та інші.

Президент Всеукраїнської ліги фігурного катання Тамара Цимбал вручила Подяки начальнику управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрієві Майбороді та голові Федерації хокею Львівщини Миколі Романюку – за вагомий внесок у розвиток та пропаганду фігурного катання на ковзанах.

На крижану арену Новояворівського льодового палацу вийшли фігуристи з Чернівців, Тернополя, Вінниці, Рівного, Житомира, Києва, Сум, Богуслава, Білої Церкви, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Миколаєва, Одеси, з Молдови.

Під час розмови з журналістом тренер з Києва Ольга Коляда наголосила, що її підопічним зі столичного клубу «Більман», які вже є фігуристами-асами, бачили імениті арени Європи, на Льодовій арені в Новояворівську виступати комфортно.

А вихованці Яворівської ДЮСШ влаштували сюрприз: продемонстрували казкове дійство на ковзанах.

За словами дев’ятирічної фігуристки-яворівчанки Божени Михалевич-Бєлкіної, вона з чотирьох років займається фігурним катанням на ковзанах. На престижні змагання вже об’їздила півдержави. А тренером її є Сюзанна Хачатрян, майстер спорту зі спортивних танців на льоду, хореограф-постановник зі світовим іменем.

«Цей чемпіонат – відкритий. Тому в ньому беруть участь фігуристи не лише з Львівщини, а й з багатьох міст. Погодьтеся, понад три сотні учасників – це дуже багато. І приємно, що Льодовий палац у Новояворівську стає центром фігурного катання на ковзанах в Україні», – зазначив голова Федерації хокею Львівщини, який водночас є сподвижником фігурного катання Микола Романюк.

Нагадаємо, що перша презентація виступів фігуристів у Льодовому палаці м. Новояворівська Львівської області відбулася 29 грудня 2013 року. Тоді юні яворівчани поставили шоу на льоду.

«Фігурне катання не тільки розвиває грацію, пластичність, сприяє формуванню красивої, гармонійної фігури, але й зміцнює здоров’я дітей. А це – основна мета цієї студії, куди приходять навіть малюки», – поділився тоді з журналістом М. Романюк.

Джерело: https://zik.ua/news/2018/01/29/u_chempionati_lvivshchyny_z_figurnogo_katannya_vzyaly_uchast_ponad_300_1253871

Переглядів: 166