У м.Новояворівську на стадіоні ім.О.Русина відбувся  звітній поєдинок з футболу серед команд Першої ліги сезону-2020/2021.

Сьогодні, 26 вересня,  у м.Новояворівську на стадіоні ім.О.Русина відбувся  звітній поєдинок з футболу серед команд Першої ліги сезону-2020/2021.

У стартовому турі Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги сезону-2020/2021,  ЖФК «Львів-Янтарочка» (Новояворівськ) приймає в рідних стінах ЖФК «Колос» із Ковалівки Київської області.

Привітали футболістів заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дзюнька та заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх.

У сьогоднішні грі дівчата показували, як вони вміють грати у нібито суто хлопчачу  ГРУ. Після перегляду кількох поєдинків можна було дійти висновку: грати дівчата таки вміють. Просто роблять це не тільки вміло, сильно, але й красиво.

«Для дівчат участь у змаганнях з жіночого футболу – це вже великий успіх. Навіть не важливо, з яким рахунком завершилася гра. Це шлях до самореалізації та самовдосконалення. Ми дуже вдячні командам за те, що ви взяли участь в турнірі та сподіваємось, що він став для вас такою ж яскравою та цікавою подією, як і для нас» - говорить Володимир Дзюнька

Варто зазначити, про те, що у Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд Першої ліги сезону 2020/2021 загалом візьмуть участь 10 колективів, які зіграють у два кола (вдома і на виїзді): ЖФК «Львів-Янтарочка» (Новояворівськ), ЖФК «Колос» (Ковалівка), ЖФК «Родина-Ліцей» (Костопіль), ЖФК «ХПКСП-Житлобуд-2» (Харків), ЖФК «Кобра» (Білокуракине, Луганська область), ЖФК «СДЮШОР-16» (Київ), ЖФК «Прикарпаття-ДЮСШ №6» (Івано-Франківськ), ЖФК «Атекс» (Київ), ЖФК «Луганочка» (Луганська область) та ЖФК «Юність-ШВСМ» (Чернігів).

За підсумками чемпіонату команди, які посядуть перші два місця, здобудуть право грати в чемпіонаті України серед жіночих футбольних клубів Вищої ліги сезону 2021-2022-го років.