IV-й Львівський обласний турнір із міні-футболу пам’яті воїнів АТО

24 травня у місті Яворові Львівської області стартував IV-й Львівський обласний турнір із міні-футболу серед команд: Яворівський ВП; МЦМтаб с.Старичі; Львівський ДУВС Група "В"; ВПС смт.Краковець; 184 НЦНАСВ Старичі; УПП м.Львів; Самооборона м.Яворів; Мостиське ВП; ГУНП м.Львів Група "Г"; ВПС с.Грушів; Городоцьке ВП; Яворівський РВ ГУ ДСНСУ пам’яті міліціонера-героя АТО Ігоря Лехмінка та Анатолія Митника.

Нагадаємо, що Ігор Ігорович Лехмінко – прапорщик Міністерства внутрішніх справ України, доброволець, з серпня 2014 р.– міліціонер, батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів».

13 лютого 2015 року загинув у бою у Дебальцевому. Вдома залишилися батьки, дружина, син Юрій. З почестями поховали героя на Львівщині, в рідному Яворові 28 березня 2015 року.

Указом Президента України № 316/2015 від 8 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Ігор Ігорович Лехмінко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагадаємо: Анатолій Михайлович Митник народився 22 жовтня 1971 року в м.Яворів. Був сином військовослужбовця з Яворова. Рано осиротів. Навчався в Яворівській СШ №3. Після одруження проживав з дружиною в с.Наконечному Першому. Був життєрадісним, щирим, помічним. Свій патріотизм, любов до рідної землі виявляв справами.

Поранений, у бою прикрив від вибуху собою командира, побував у відпустці вдома. Важко поранений 30 серпня 2014 року в бою біля села Піски Ясинуватського району. Помер 31 серпня в Пісках на операційному столі.

Тіло новітнього українського героя зі Сходу привезли на Львівщину його бойові побратими, командир яких завдячував своїм життям Анатолієві Митнику.

Похований у селі Наконечне. Останній шлях від київської траси до Наконечного Першого. Вдома залишилися дружина Ірина, 17-річний син Анатолій, донька Сніжана, сестра. В часі перебування у відпустці встановив на подвір'ї державний прапор, який після смерті вояка його син Анатолій не дозволив прибрати.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Анатолія Митника нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Переглядів: 181