Різдвяний подарунок для сина загиблого в АТО героя – партія в шахи з гросмейстером

Напередодні новорічно-різдвяних свят у подарунок син загиблого в зоні АТО під Зеленопіллям військовослужбовця 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького Тараса Мисика – Данилко з міста Новояворівська Яворівського району Львівської області одержав поїздку в Київ. У столиці хлопчик мав змогу зіграти партію у шахи з українським гросмейстером, чемпіоном світу Володимиром Бакланом.

Про це повідомив сьогодні, 6 січня, власкор IA ZIK з посиланням на вдову загиблого в АТО героя Тараса Мисика – пані Марію.

З її слів, Данилко захоплюється грою в шахи: отож для нього стала великим сюрпризом зустріч у Києві з українським гросмейстером, чемпіоном світу Володимиром Бакланом.

«Цей подарунок Данилкові зробили керівники «Укренерго», де мій покійний чоловік працював до мобілізації у військо. Запросили нас на триденну подорож до Києва. Окрім розважально-культурної програми, запросили Данила провести нараду з керівництвом «Укренерго», показали йому, як працює компанія, а також покатали його довгими коридорами на сігвеї. Данила чекав ще один сюрприз: він захоплюється шахами, отож за допомогою Миколи Мовчана, заступника міністра молоді та спорту та Федерації шахів України йому організували партію з українським гросмейстером, чемпіоном світу Володимиром Бакланом.

Партія була складною та завершалася нічиєю, а Данило вперше в своєму житі одержав кубок від міністерства та Федерації за високі досягнення у шахах. Я свою дитину вже давно такою щасливою не бачила. Тужить хлопчик досі за татком. Переконана, що мій чоловік, а Данилків татко, дивиться на нас з Небес і радіє, що є люди на світі, які не залишили нас сам-на-сам зі своїм горем», – наголосила в розмові з власкором IA ZIK вдова, загиблого під Зеленопіллям воїна 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького 30-річного Тараса Мисика.

Джерело: ZIK