“Продовжуємо розвивати та підтримувати спорт у Яворівському районі” – Ярослав Коминський

Сьогодні начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський мав робочу зустріч з головою Львівської обласної федерації боксу Олександром Павельцем, віце-президентом Львівської обласної федерації боксу Володимиром Костиком та тренером Новояворівської школи боксу Василем Дмитровичем Калітовським.

Мета зустрічі - спрямована на розвиток та популяризацію боксу у Яворівському районі. Обговорили плани та пропозиції для реалізації проекту в найкоротші терміни. Плануємо відкриття нових секцій у громадах району, залучивши ще більше молоді до такого виду спорту. Адже, бокс – це не лише сила м'язів, а й сила духу. Даний вид спорту розвиває фізично, інтелектуально, особливо допомагає формувати характер.
"В час воєнних дій нам важливо як розвивається наша молодь. Намагаємось не втрачати жодної можливості сприяти їм у цьому та дбаємо про збереження здоров’я своїх мешканців. Сьогодні має чітке бачення розвитку спорту на території району, опрацьовуємо механізм та до роботи. Спорт - це запорука здорового життя, а коли мова йде про дітей це особливо важливо.
Також вже можу анонсувати результат зустрічі, 13 травня 2023 року у м. Новояворівську відбудеться турнір з боксу з нагоди 70-річчя тренера Василя Дмитровича Калітовського. Не зупиняємось, продовжуємо працювати та наближати нашу перемогу!

З вірою в Бога, з вірою в ЗСУ та власні сили переможемо на всіх фронтах!", -додає очільник району