Популяризація спорту державними службовцями

Теніс – одне з цікавіших спортивних ігор, що у останні роки отримує все популярнішими. Теніс доступний всім, і захоплюються їм у різному віці.

Сучасний теніс належить до атлетичним видів спорту, які вимагають розвитку фізичних, розумових і вольових якостей. Під час гри тенісист безупинно перебуває у русі. Він робить безліч стрибків, ривків, завдає різноманітні удари по м'ячу, веде напружену психологічні перегони з супротивником.

Теніс розвиває м'язи, посилює кровообіг, покращує роботу серця, збільшує життєву ємність легких, поглиблює подих. Він виробляє спритність, швидкість реакції, витривалість, розвиває окомір, вміння обачно витрачати свої сили, надає бадьорість. У котрі займаються тенісом зміцнюється нервова система.

Тому   до Всесвітнього дня боротьби проти хронічного обструктивного захворювання легень , в обідню перерву працівники Яворівської районної державної адміністрації мали змогу подбати про своє здоров’я.

Для довідки: Всесвітній день боротьби проти хронічного обструктивного захворювання легень заснований Глобальною ініціативою по боротьбі проти хронічної обструктивної хвороби легень і проводиться у всьому світі щорічно 17 листопада. У цей День фахівці охорони здоров’я та групи пацієнтів проводять різні заходи, робляться глобальні кроки щодо підвищення обізнаності про ХОЗЛ і поліпшенню допомоги пацієнтам.

За оцінками ВООЗ, в даний час від цієї хвороби страждає вже більше 210 мільйонів чоловік, за прогнозами, до 2030 року ХОЗЛ стане третьою за значимістю причиною смерті в усьому світі.

Основними факторами ризику розвитку хронічної обструктивної хвороби легень є паління тютюну, забруднення повітря всередині приміщень і на вулиці, а також вплив пилу та хімічних речовин на робочих місцях.

Переглядів: 336