НА ЯВОРІВЩИНІ ВІДБУДУТЬСЯ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ»

Сьогодні, 1 червня під керівництвом голови Яворівської районної державної адміністрації Ярослава Коминського та голови районної ради Миколи Романюка, за участі першого заступника голови Зоряни Мірило, заступника голови Володимира Дзюньки та керівника апарату Ірини Кравчук відбулась нарада щодо організації і проведення  спортивних змагань  «Козацькі забави» у м. Яворові.

Участь у нараді взяли Роман Свистун – головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації; Віталій Калита – провідний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації та Андрій Бздир – керівник ГО «Самооборона-Яворів».

Зокрема під час наради обговорили  положення про проведення змагань, питання щодо забезпечення проведення змагань працівниками медицини, поліції; організаційні питання з підготовки змагань (підготовка місця проведення змагань, спортивного інвентарю, забезпечення безпеки під час змагань, суді).

Варто зауважити, 20 червня 2021 року на стадіоні ім.. Є. Смука, м. Яворова відбудуться спортивно-патріотичні змагання «Козацькі забави», з метою утвердження здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання.