На Яворівщині триває підготовка до відкриття пластового року 2017

19 вересня 2017 року у м. Новояворівську відбулася нарада з питань організації та проведення святкових заходів з відкриття пластового року 2017, що відбудуться у неділю 1 жовтня 2017 року у м. Новояворівськ.

До участі в обговоренні були запрошені голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, керівник  апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, начальник сектору молоді та спорту райдержадміністрації Роман Свистун, заступник міського голови м. Новояворівськ Ігор Горін, секретар міського голови Іванна Попик, керівник пласту – сприяту у Яворівському районі Олег Мальований, голова пластової старшини Львівської округи Юлія Катинська та представник пластунської станиці Новояворівськ Юрій Кунець.

Як наголосила Юлія Катинська, даний захід проводиться вперше на території Львівської області, це свого роду «1-е вересня» для обласних пластунів, тому підготовка та проведення цієї грандіозної акції має відбутись на високому організаційному рівні. Проводиться дана акція з метою розвитку, активізації та пропагування пластового руху у регіонах та містах Львівщини. Саме з цією метою для проведення святкування пластового року 2017 було обрано місто Новояворівськ, оскільки пластовий рух набуває тут активного розвитку та популярності.

В рамках засідання голова обласної пластової старшини  представила учасникам програму культурно-спортивно-освітня акція: вимарш пластунів (від пам’ятника Івана Мазепи – до пам’ятника Тарасу Шевченку); виконання Гімну; молебень (на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку); відкриття святкувань з усіма церемоніалами та пластовими командами; розважальна програма (спортивні змагання – козацькі забави, «тернова гра», пейнтбол; пластовий ярмарок; майстер - класи); символічне завершення святкувань – «святкова ватра» та запускання «пластової іскри».

В ході розгляду програми заходу учасники наради обговорили організаційні моменти – супровід заходів представниками поліції, медицини та рятувальників; забезпечення озвучення; харчування учасників; облаштування території для пластового ярмарку та гри у пейнтбол; використання приміщень ПК «Кристал». На завершення учасники наради провели огляд території, де проводитимуться заходи.