На Яворівщині триває підготовка до проведення районної Спартакіади працівників органів місцевого самоврядування та депутатів району

30 серпня 2017 року у Яворівській районній державній адміністрації відбулося організаційне засідання щодо проведення районної Спартакіади працівників органів місцевого самоврядування та депутатів Яворівського району, яка проходитиме 2 вересня 2017 року на місцевому стадіоні м. Новояворівська.

Зокрема, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх спільно з керівником апарату райдержадміністрації Зоряною Мірило, керівником сектору молоді та спорту райдержадміністрації Романом Свистуном зустрілись зі спортивно активними представниками органів місцевого самоврядування та депутатами Яворівського району та головою Федерації Футболу Яворівщини Михайлом Дорошем щодо підготовки та проведення спартакіади.

_DSC0011 - 2

В рамках зустрічі присутні обговорили план проведення  спартакіади за видами спорту – приїзд команд, урочисте відкриття районної спартакіади, підготовка до проведення  та проведення змагань з видів спорту, затверджених відповідним положення, підбиття підсумків змагань та нагородження команд – переможців.

Переглядів: 271