На Львівщині відбулись духовно-профілактичні місії тверезості серед молоді

В продовж жовтня – грудня 2016 року Божого були здійснені «Місії тверезості» серед молоді в районних містах та селах Львівщини для пропагування тверезого способу життя. Поїздками було охоплено такі місця: м. Золочів, с. Шпиколоси, Яворів, с. Ставчани, c. Годовиця, с. Зубра, м. Новий Розділ, с. Трибоківці, м. Броди, м. Червоноград, м. Кам’янка-Бузька, м. Жовква.

Організаторами місій тверезості стали ЛМГО «Українська молодь - Христові» (голова Олег Дацій), Рух «За тверезість життя» Львівської архиєпархії УГКЦ (голова о. Юрій Дрізд) та осередок тверезості «Знамення» (керівник о. Дмитро Польовий), за підтримки відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Молоді особи мали нагоду переосмислити своє ставлення до алкоголю. Їм було розкрито та запропоновано чесноту тверезості, як природній та здоровий спосіб життя

.unnamed (32)

Окрім живого спілкування хлопці та дівчата переглядали спеціалізоване відео «Дитячий та підлітковий алкоголізм». Та отримали інформаційні буклети «Тверезість душі – ознака святості».

Ось, деякі відгуки:

На мене вплинула розмова. Я прийняв рішення не піддаватися алкоголю. (Анонімно).

Після почутого, я думаю, що в умовах нашої «культури пиття», не потрібно вживати алкоголь, особливо з малку. (Ірина 12 років).

Я негативно ставлюсь до «культури пиття», це дуже шкідливо і погано. Дам пораду людям, які пють: не пийте! (Роман 13 років).

Контактні особи:  (097)612-59-86 - Олег Дацій

(096)-417-06-23 - о. Юрій Дрізд

(098)-155-67-77 - о. Дмитро Польовий

Тверезість - це основа, на якій потрібно будувати здорове суспільство