Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

 

З 18 по 22 січня 2017 року ВМГО «Серце до серця» спільно із Литовською громадською організацією «Від серця до серця» за підтримки Міністерства культури України, Посольства Литовської Республіки в Україні проводить II Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».

Мета фестивалю - виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді, створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості, обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Учасники - учнівська та студентська молодь України,  Литви та інших країн віком від 6 до 30 років.

Місце проведення: столиця Литовської Республіки - м. Вільнюс.

Номінації фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

Всі бажаючі взяти участь у зазначеній сесії повинні до 01 грудня 2016 року направити заявку (додається) на участь до оргкомітету фестивалю на електронну адресу: info@sds.in.ua з приміткою «Фестиваль «Литовська феєрія»

Умови проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» та більш детальну інформацію можна переглянути за посиланням: http://sds.in.ua/2016/09/vidbudetsya-ii-mizhnarodniy-festival/.

Просимо поширити інформацію серед молодіжних громадських організацій та усіх зацікавлених осіб Вашого міста чи району про можливість участі у фестивалі.

За додатковими питаннями прохання звертатися до організаційного комітету фестивалю за телефонами: 067-407-77-98, 050-447-49-68.

 

Переглядів: 427