Матчі третього етапу міжнародної Карпатської молодіжної хокейної ліги

Упродовж 10-12 лютого на льодовій арені м. Новояворівська Яворівського району відбулися матчі третього, передостаннього етапу міжнародної Карпатської молодіжної хокейної ліги ігрового сезону 2016-2017 рр. Змагання такого масштабу на Львівщині відбувались вперше.

Команда "Галицькі леви", яка є лідером попередніх двох етапів Карпатської ліги, на домашній арені змагалася з кращими юнацькими хокейними командами Угорщини, Польщі, Словаччини та Румунії.

Відкриття хокейного матчу відбулось у п'ятницю, 10 лютого, за участі  заступника голови ЛОДА Оксани Стоколос-Ворончук , голови Яворівської районної державної адміністрації Ореста Хляна, голови районної ради Володимира Сичака, начальника управління фізичної культури та спорду ЛОДА Юрія Майбороди , віце-президента хокейного клубу Леви Маркіяна Лубківського та голови Федерації хокею Львівщини Миколи Романюка. Матчі  міжнародної Карпатської молодіжної хокейної ліги тривали з 10 по 12 лютого, закриття відбулось у неділю, 12 лютого.

Передивитись хокейний матч, церемонію відкриття та закриття можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=H0D8eH7gz4s&feature=youtu.be&app=desktop