“Краще спортивне село Львівщини 2017”

28 червня на спортивній базі с.Солонка  (Пустомитівський район) відбулися фінальні  змагання Львівської обласної організації  ВФСТ «Колос»  серед сільських і селищних рад на «Краще спортивне село Львівщини 2017 року», присвячені  Дню Конституції України.  Участь у спортивних іграх,    а  це  змагання з волейболу або міні-футболу (на вибір), настільного тенісу, гирьового спорту, шахів або шашок (на вибір),  брали 15 команд (290 учасників).

Серед інших, на спортивному святі були присутні  голова обласної організації ВФСТ «Колос»  Ліля Білінська,   начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода, Солонківський сільський голова Віталій Ткачук, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Євген Гладиш, голова районного ФСТ «Колос» Роман Карбівник.

У загальнокомандному заліку,  п’ятий раз поспіль, команду с.Солонка визнано кращим  спортивним селом Львівщини. Яворівський район був представлений командою з с Наконечне І, яке посіло  7 місце

Вітаємо переможців!

Переглядів: 1 291