Команда “Янтар” отримує третє золото цьогорічного Чемпіонату України

Команда "Янтар" привозить до Новояворівська третє золото цьогорічного Чемпіонату України з флорболу. Флоброльний сезон 2016-2017 став найрезультативнішим за всю історію новояворівського клубу. Крім того, Янтар став першим флорбольним клубом, що дойшов до чемпіонства одразу в трьох категоріях: U-14, U-16 та Жінки.
Нагадаємо, команди у всіх категоріях вийшли до стадії Плей-офф з перших місць турнірних таблиць.
Плей-офф юніорських команд відбувся 22-23 квітня у м.Запоріжжя
Двом командам вдалось показати гідну гру та вийти у фінали.
За золото у категорії U14 новояворівчани доролись з столичними "Хаскі", забивши 10 голів у ворота суперників, "Янтар" перемагає з рахунком 10:5.
А от фінал старшої категорії був дещо напруженішим, суперником була команда львів`ян "Lemberg". З різницею в один м'яч та рахунком 2:3 команда "Янтар" здобуває друге золото Чемпіонату України.
Вже 28-30 квітня боротьбу за флорбольне лідерство у категоріях: Вища Ліга Чоловіки, Жінки та Перша ліга провели у м.Львів.
Суперниками дівчат з Новояворівська у півфіналі була команда "Скіф" з Нового Роздолу. Перамога з рахунком 11:3, далі "Янтар" зустрівся в фіналі з дівчатами із команди "Скала МДПУ" м. Мелітополь. Доклавши максимальні старання, не пропустивши жодного м'яча та забивши 4 голи у ворота "Скали", "Янтар" забирає заслужене третє золото Чемпіонату України 2016\2017 років.
Цей флорбольний рік став не лише найрезультативнішим, а й найбільш переломним для клубу "Янтар", ми зуміли зрозуміти, що запорукою перемоги є "команда", а не індивідуальні гравці, визначили пріорітети та поставили нові цілі.
Клуб"Янтар" дякує всім своїм гравцям за команду яку почали будувати, тренерам, батькам за ресурс, який вклали в дітей, Міській Раді Новояворівська за форму для команд, вболівальникам за підтримку, суддям за профісіоналізм, організаторам змагань за чудове свято, суперникам за флорбольний сезон!

Переглядів: 138