IV-й Всеукраїнський турнір з міні – футболу «Різдвяні зустрічі»

12-13 січня 2017 року у ФОК «Старт» м. Новояворівськ проходив IV Всеукраїнський турнір з міні – футболу «Різдвяні зустрічі» серед команд дівчат 2002-2003 та 2004-2005 року народження.

Участь у турнірі взяли футбольні команди ФК «Надвірняночка» з м.Надвірна, ФК  «Янтарочка» м.Новояворівськ, ДЮСШ  м.Буськ та ДЮСШ «Колос» (Козятинський район), ДЮСШ м.Сокаль, ДЮСШ м.Красилівка (Бровари),

За результатами зіграних матчів першість турнірі серед команд 2002-2003 р.н. здобули футболісти ФК «Надвірна», друге місце посіла футбольна команда ДЮСШ м.Сокаль і бронзовим призером турніру стала дівоча команда ДЮСШ з м. Буська.

Турнірне становище футбольних команд 2004-2005 р.н.:

  1. ФК «Надвірняночка» м.Надвірна
  2. ФК «Янтарочка» м.Новояворівськ
  3. ДЮСШ м.Буськ

Окрім цього, в рамках турніру були визначено та нагороджено кращих воротарів, якими стали новояворівчанка Рожко Юліана та гравець надвірняночки Кузьмін Вероніка, кращих захисників - Манжега Таня (м. Бровари) та Борисова Діана (м. Новояворівськ), кращим нападником обрано Яценко Вікторію з м. Козятин та Зозулю Софію (м. Новояворівськ), Мисак Орися та Конопацька Ілона із м. Буськ визнані кращими гравцями турніру, звання кращий бомбардир здобула надвірняночка Гелик Оксана та Карнацька Наталія з м. Сокаль.

Переглядів: 393