Фестиваль «Відкриті уроки футболу» в Яворові

10 липня у м. Яворові на стадіоні ім. Є. Смука у рамках святкування 125 річчя Українського футболу проходив ІУ-й районний дитячий соціальний фестиваль «Відкриті уроки футболу», серед команд дівчат 2007 року народження та молодші - один із провідних проектів Федерації футболу України з розвитку шкільного футболу, який проводила Федерація футболу Яворівського району за підтримки Федерації футболу Львівської області . Даний фестиваль спрямований на заохочення дівчат до здорового способу життя та заняття спортом, зокрема футболом, залучення громадськості та місцевих громад до проекту для спільної допомоги та вирішення існуючої проблеми дітей учасників АТО і тих хто належить до соціально незахищених верст населення.

За програмою фестивалю діти, під опікою тренерів-волонтерів мали можливість поєднувати різноманітні веселі ігри з м’ячами, конусами, обручами, скакалками, канатами, а також освоювати елементи техніки гри у футбол та ознайомитися з пам’яткою для дітей щодо спілкування з поліцією, завданням якої є профілактика правопорушень серед неповнолітніх.

Сприяло якісному проведенню цього заходу достатня кількість футбольних м’ячів та іншого інвентарю, який надала Федерація футболу Львівської області.

Учасниками фестивалю були школярі Яворівського району з «Гімназії» м. Яворова, ЗОШ №3 м. Новояворівськ, ЗОШ с.Чолгині, ЗОШ с. Бердихів, ЗОШ с. Дацки, ЗОШ с. Мужиловичі, ЗОШ с.Чернилява, ЗОШ с. Прилбичі, ЗОШ с. Тарнавиця, ЗОШ с. Шкло , ДЮСШ м.Яворів та юні футболісти ФЖК «Янтарочка» Новояворівськ.

Всі учасники фестивалю, а це 120 дівчат у віці від 8 до 12 років отримали на церемонії нагородження пам’ятні медалі за участь у фестивалі, а їхні команди отримали футбольні м’ячі і пам’ятний кубок

Переглядів: 124