Олімпійський урок крокує школами Яворівщини за підтримки та методичного супроводу Яворівської РДА, сектору молодіжної політики та спорту та відділу освіти

Стартував Всеукраїнський Олімпійський урок – проект Національного олімпійського комітету, який проводиться щороку спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України.

16 вересня Новояворівська ЗОШ №2, Івано-Франківська ЗОШ, ДЮСШ «Янтар» взяли участь у проведенні Олімпійського уроку. На святковому заході зібралися всі ті, хто не уявляє свого життя без спорту.

Захід був організований сектором молодіжної політики  та спорту Яворівської РДА спільно з відділом освіти.

400 учнів 1-4 класів Новояворівської ЗОШ №2 урочистим шикуванням та маршем розпочали  ранкову гімнастику. Після цього святкові заходи продовжилися в залі, де долучилися  спортсмени, учасники бойових дій - Горін Ігор, Савран Назар, волонтер Калиш Василь  та спортивні активісти Яворівщини – Фаріон Іван, директор організації ФОК «Старт». Кожен з президії розповів про спорт в їхньому житті

Цікаву інформацію про Олімпійські ігри розповіла директор Новояворівської школи №2  Ганна Вань

Участь у відкритті урочистостей взяла керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило. яка адресувала учасникам спортивних заходів свої привітання та вручила старостам класів, які брали участь в олімпійському уроці  почесні відзнаки.

Свято продовжилося в ДЮСШ «Янтар». До учасників уроку завітала мама Кільчицького Віталія, який є Майстром спорту міжнародного класу, членом Національної збірної команди України з біатлону, кандидатом на участь в зимових Олімпійських іграх, яка розповіла про синови шлях до успіху.

На спортивному полі відбулися змагання серед команд «Козаків», «Гайдамаків» та «Отаманів».

Федір Кожушко, директор ДЮСШ «Янтар»,  привітав учасників змагань та побажав перемоги. В перерві між змаганнями були продемонстровані мастер-класи футболістів та біатлоністів.

Святкування олімпійського тижня продовжилося в Івано-Франківській ЗОШ,  де особлива увага була прикута до Назарія Жінчина, майстра спорту України, багаторазового призера України з пауерліфтингу, випускника цієї школи, Калітовського Василя, заслуженого тренера України з спорту та Флиса Богдана, який розповів про параолімпійського призера Тараса Дутка, про його шлях у спорті та досягнення

Показові виступи продемонстрував Сворень Юрій, інструктор Львівської обласної федерації кіокушинкай-карате, чорний пояс , чемпіон області серед  дорослих разом з своїм найкращим учнем Котеляком Тарасом (айкідо-йосінкан)

Діти охоче спілкувались з тренерами та викладачами спортивних шкіл, а найголовніше — зрозуміли , що спорт-це здоров’я

По закінченню спортивного дійства свою концертну програму представили дитячі творчі колективи.

Переглядів: 532