Cпорт – це здоров’я нації, а значить – її майбутнє.

Одним з важливих напрямків роботи органів влади усіх рівнів є сприяння розвитку фізичної культури і спорту. Виконувати це завдання за умов постійної нестачі коштів у сільському, селищному бюджеті навіть на вирішення найнагальніших соціальних проблем, звичайно, непросто,. Проте, як свідчить досвід, пропаганда здорового способу життя, залучення сільських громад, зокрема дітей і молоді, до занять фізкультурою і спортом, змістовного дозвілля є надзвичайно корисною і потрібною справою. Це дієвий засіб відволікти підростаюче покоління від небажаного впливу вулиці, барів, від надмірної прив’язаності до комп’ютерів та задіяти його фізичну активність на користь громаді.

Тому, 15 листопада 2016 року у голови Яворівської РДА Ореста Хляна відбулася робоча нарада по питаннях розвитку спортивної інфраструктури в сільській місцевості.

Участь у нараді взяли начальник відділу освіти Михайло Дорош, завідувач сектору молоді та спорту Роман Свистун, керівник Федерації футболу Яворівщини Михайло Дорош та голова Верблянської сільської ради.

На нараді обгорили земельні питання щодо встановлення меж школи та виділення  земельної ділянки під футбольне поле в Середкевичівській сільській раді.

Футбол не тільки тренує витривалість, силу м’язів, але й загартовує характер, формує вольові якості, вчить мислити, аналізувати і працювати в колективі, взаємодіючи з партнерами часто без слів. Футбольне поле повинно бути у громадах