184-й Навчальний центр Національної академії сухопутних військ запрошує на військову службу за контрактом

Охочим пропонується широкий вибір посад, зокрема рядового, сержантського та офіцерського складу. Перевага надається військовозобов’язаним, які мають досвід участі в Антитерористичній операції.

Також у військовій частині є низка посад інструкторського та викладацького складу, де є можливість проходження служби особами, які є обмежено придатними до військової служби. Тобто, якщо військовослужбовець зазнав поранень і за станом здоров’я в подальшому не може проходити службу у бойових частинах, проте бажає служити і володіє необхідними знаннями для навчання особового складу, він має можливість перевестись до 184-го Навчального центру.

Військовослужбовці, які проходять службу у 184-ому Навчальному центрі, забезпечуються гідним грошовим забезпеченням та повним соціальним пакетом, передбаченим чинним законодавством України.

Крім цього, на початку 2017 року вводиться в експлуатацію гуртожиток для рядового та сержантського складу на 120 місць. Також розпочинається будівництво ще двох нових гуртожитків для військовослужбовців Центру.

Звертатись за адресою:

Львівська область, Яворівський район, село Старичі, вул. Шептицького

або за тел. (03259) 72 050

Переглядів: 11,105