Яворівщина пам’ятає своїх Героїв України!

Сьогодні, 22 листопада 2019 року минає четверта річниця з дня трагічної загибелі на сході України нашого земляка, уродженця села Дубровиці рядового солдата 130-го окремого розвідувального батальйону Андрія Білика.

Андрій народився 8 липня 1984 року у селі Дубровиця Яворівського району Львівської області. Жив і працював у Львові. На війну потрапив у лютому 2015-го.

Загинув вранці 22 листопада того ж року поблизу села Малинове (Станично-Луганський район) Луганської області, підірвавшись на вибуховому пристрої.

Похований у рідному селі.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 р.,  за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений медаллю «За військову службу Україні» (посмертно).

Нагороду отримали батьки Андрія.

Вічна пам'ять Герою.