ВІЧНА СЛАВА ВОЇНУ, ЯКИЙ ЧЕСТЮ ТА ПРАВДОЮ ЗАХИЩАВ ТЕРЕНИ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ

Сьогодні, 31 серпня минає п'ята річниця з дня трагічної загибелі на сході України нашого земляка – рядового міліції Анатолія Митника.

З метою гідного вшанування пам’яті про Героя заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Назар Сойко, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, прибули на могилу Анатолія, де запалили лампадки та спільною молитвою згадали пам’ять про нього.

Довідка: Анатолія Митника походить з родини військовика, рано осиротів. Після одруження перебрався на проживання з Яворова до Наконечного. В автомобільній аварії дружина стала інвалідом, ледве її виходив. Мобілізований у травні 2014-го, рядовий міліції, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1».

Поранений, у бою прикрив від вибуху собою командира, побував у відпустці вдома. Важкопоранений 30 серпня 2014 року в бою біля села Піски Ясинуватського району. Помер 31 серпня в Пісках на операційному столі.

Похований у селі Наконечне. Останній шлях від київської траси до Наконечного Першого люди устелили лампадками пам'яті, в чині похорону брали участь сотні галичан.

Вдома залишилися дружина Ірина, 17-річний син Анатолій, донька Сніжана, сестра. В часі перебування у відпустці встановив на подвір'ї державний прапор, який після смерті вояка його син Анатолій не дозволив прибрати.

Переглядів: 108