Пам’ятаємо Героїв, які життя відали за мир та спокій своєї батьківщини!

СЬОГОДНІ ВІКТОРУ СІГАЄВУ ВИПОВНИЛОСЯ Б 37 РОКІВ.

Головний сержант роти матеріально-технічного забезпечення Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Віктор Сігаєв народився 9 травня 1984 року у місті Новояворівськ Яворівського району Львівської області.

Прапорщик Сігаєв добровільно виявив бажання взяти участь в Антитерористичній операції. З 28 жовтня 2014 року в складі військової частини В0849 (72 омбр м. Біла Церква) прибув у службове відрядження до складу сил та засобів сектора «Б», які беруть участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей з метою виконання службових (бойових) завдань. Особисто здійснював охорону та супроводження важливих вантажів, боєприпасів на блокпости та позиції українських підрозділів.

17 січня 2015 року під час супроводу новоприбулих посадових осіб до позицій українських військ потрапив у засідку противника біля населеного пункту Оленівка Волноваського р-ну Донецької області. На вимогу противника здатись у полон військовослужбовці відмовились, вступили в бій.

В ході запеклого бою Віктор Сігаєв діяв героїчно, знищивши декілька ворогів, проте отримав поранення, не сумісне з життям.

Указ Президента України №436/2015 від 17.07.2015 р.: «За особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Переглядів: 477