Сьогодні Павлисько Віталій Миколайович новітній Герой України святкував би свій 48 день народження

Сьогодні Павлисько Віталій Миколайович новітній Герой України святкував би свій 48 день народження

Народився 29 листопада 1973 року, освіта середньо-спеціальна, одружений.

З 2015 року захищав рідну Батьківщину.

7 листопада 2021 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новозванівка, загинув – головний сержант Павлисько Віталій Миколайович.

Віталій, разом з іншими військовослужбовцями, знаходився на бойових позиціях. Саме в цей момент бойовики здійснили обстріл зі 120 мм мінометів. Під час обстрілу, коли головний сержант Павлисько разом з іншими військовослужбовцями переміщалися в укриття, одна із ворожих мін розірвалася поряд із бійцями. Внаслідок цього Віталій отримав осколкове поранення несумісне із життям.
Побратими та командування підрозділу, де головний сержант Павлисько Віталій Миколайович проходив службу з самого початку російсько-української війни, згадують його як дуже сміливого, порядного, відповідального, працьовитого та кваліфікованого військовослужбовця, гарного воїна та авторитетного армійця, який постійно проявляв розумну ініціативу та завжди був надійною підтримкою та опорою для своїх командирів, підлеглих та побратимів.
Він назавжди залишиться в нашій пам'яті, як Герой, що віддав своє життя за нашу державу, за вільну та незалежну Україну.
У військовослужбовця залишились дружина, син, донька, мати, та батько.

Переглядів: 0