🥀 СЬОГОДНІ МИНАЄ 7-МА РІЧНИЦЯ СМЕРТІ ПАЗИНА ТАРАСА ІВАНОВИЧА ТА БЕЗРУЧАКА АНДРІЯ ІВАНОВИЧА

Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за єдину Україну.

🕯Ми низько схиляємо голову перед всіма, хто віддав життя та мужньо боровся за рідну землю, перед тими, хто трудився не покладаючи рук у тилу, щоб допомогти у перемозі, хто власними руками підіймав країну з колін після війни.
25 серпня 2021 року минає 7 річниця смерті Героїв АТО, які загинули в боях за Іловайськ - Пазина Тараса Івановича та Безручака Андрія Івановича .
▪️Нагадаємо,
▫️ПАЗИН ТАРАС ІВАНОВИЧ 24 – річний вчитель історії місцевої сільської школи пішов добровольцем до українського війська у березні 2014 року.
У ніч проти 25 серпня загинув у бою за Іловайськ біля Кутейникового. 3-й батальйон 51-ї бригади тоді був оточений в районі Березне — Оленівка під постійним артобстрілом. Під Іловайськом і Старобешевим під час танкової та артилерійської атаки терористів і російських військовиків і одночасного обстрілу з РСЗВ «Град» 25–26 серпня загинули й потрапили до полону десятки військовослужбовців 51-ї бригади.
Похований в селі Новини 30 серпня 2014-го.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

▫️БЕЗРУЧАК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ народився 17 січня 1981 року, с. Капустин Яр, Астраханська область, РРФСР. З 12 років переїхав із сім'єю у Стрий Львівської області. Випускник факультету тилу Одеського інституту сухопутних військ, служив в Одесі, потім його перевели в Стрийську частину ракетних військ.

Капітан, начальник речової служби тилу 28-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 25 серпня 2014 року під час виходу тактичної групи бригади з «котла» в районі Кутейникове - Старобешеве в Донецькій області, де військові знаходились під обстрілами РСЗВ «Град» і «Ураган».

Похований у Стрию.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

СЛАВА ГЕРОЯМ!!!

Переглядів: 3