СЬОГОДНІ РОМАН СЕНИК СВЯТКУВАВ БИ СВІЙ 52 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Подвиги Героїв України – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному світі. Це взірець патріотизму для кожної людини і громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь українського народу.

Таким був наш Герой — Сеник Роман Федорович, народився 26 липня 1968 р. у с. Наконечне Друге, Яворівського району, Львівської обл., проживав у м. Турка, Львівської обл.

Сьогодні Роману Сенику виповнилося б 52 рік народження

Вічна Слава Герою!

Довідка: Романа Сеника було поранено 22 січня 2014 року біля стадіону «Динамо» на Грушевського, коли Роман стояв з прапором на передовій. Снайпер прострілив йому легеню та завдав важкого поранення в плече бронебійною кулею спеціального призначення. Роман переніс кілька операцій у Київській міській клінічній лікарні № 17, втратив багато крові, йому довелося ампутувати руку. Проте ушкодження виявилися занадто важкими, і вранці  25 січня 2014 р. він помер у лікарні, не приходячи до тями.

Присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014р. – посмертно) за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності.

Медаль  УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (червень 2015, посмертно).

Слава Україні!Героям слава!