ПАМ’ЯТАЄМО – СЬОМА РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ АНДРІЯ ЛЕСЬКІВА

Сьогодні, 10 липня, минає сім років, як трагічно загинув старший сержант Збройних Сил України - Андрій Ігорович Леськів.

19 травня 2014 року Андрій був мобілізований до Збройних сил України, де проходив службу на посаді командир бойової машини-командир 1-го відділення, 1-го взводу, 4-ої роти, 2-го батальйону, 24-ої окремої механізованої "залізної" бригади.

Близько 9-ої год ранку, 10 липня 2014 р. група у складі прикордонників на БТР та військовослужбовців 4-ї роти 24-ї ОМБР на БМП №191, яка рухалась попереду, висунулись з території КПП "Довжанський", аби з`ясувати, звідки ведеться обстріл української території та кудою саме на територію України заходять ворожі збройні угрупування. Під час наїзду у лісопосадку яка безпосередньо примикає до лінії кордону із країною-агресором, буквально за декілька метрів від рову, БМП №191 наїхала на фугасний заряд великої потужності. Внаслідок подальшого вибуху беєкомплекту бойової машини, загинув сержант А.Леськів, майор Л. Шірпал та старший механік-водій, старший солдат С. Проць.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Переглядів: 14